Actros Rising Star Edition


Laat uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op, of neem direct contact op met ons verkoopteam.


Ja, ik heb interesse in de Actros Rising Star Edition


 


Persoonsgegevens


 
 
 
 
 
 
 
 


Regio Aalsmeer

Bart Smit

Accountmanager Trucks

06-51991921

bart.smit@gomes.nl


Regio Wognum

Bert Welters

Accountmanager Trucks
06-51320949
bert.welters@gomes.nl

Regio Zaandam

Wouter Betjes
Accountmanager Trucks

06-22651146

wouter.betjes@gomes.nl


Regio Zaandam

Erik Kleiboer

Verkoopleider Trucks

06-51799126
erik.kleiboer@gomes.nl

Regio Warmenhuizen

Paul Stoop

Accountmanager Trucks

06-12519055

paul.stoop@gomes.nl


Regio Schiphol

Stefan Hartkamp

Accountmanager Trucks

06-53139798
stefan.hartkamp@gomes.nl


Regio Schiphol

Ton Lammerts

Accountmanager Trucks

06-51167628
ton.lammerts@gomes.nl

Fuso

Mark Groot

Accountmanager Fuso
06-53459257
mark.groot@gomes.nl



 



 


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart