GomesTrucks Schiphol

 

Adres

Cateringweg 19, 1118 AM Luchthaven Schiphol

Contact

Tel.: 020-6536298

E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden werkplaats

  • Maandag t/m vrijdag: 07.30 uur - 18.00 uur
  • Zaterdag: 07.30 uur - 14.00 uur
  • Zondag: Gesloten


Werkplaatsafspraak

 

                                                                                                

Openingstijden magazijn

  • Maandag t/m vrijdag van 08.00 - 18.00 uur
  • Zaterdag en Zondag: Gesloten


Speciale openingstijden

  • 1 januari - Nieuwjaarsdag - Gesloten
  • 19 april Goede Vrijdag - Geopend
  • 21 en 22 april - Pasen – Gesloten
  • 27 april - Koningsdag - Gesloten
  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Geopend
  • 30 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten
  • 9 juni - Pinksteren - Gesloten 


Uw contactpersonen

Ton Lammerts

Accountmanager Trucks

Tel: 06-51167628
E-mail: ton.lammerts@gomes.nl         

Jeroen Smit
Accountmanager Trailers

Tel: 06-13913793
E-mail: jeroen.smit@gomes.nl



Theo Slob

Accountmanager Trailers

Tel: 06-53483031

E-mail: theo.slob@gomes.nl

Mark Groot

Verkoper Fuso

Tel.: 06-53459257

E-mail: mark.groot@gomes.nl


Dennis Bosschieter

Fleetboard manager

Tel.: 06-22691866

E-mail: dennis.bosschieter@gomes.nl

Bart Zeelenberg

Demo chauffeur

Tel.: 06-53444430

E-mail: bart.zeelenberg@gomes.nl

Herman Muller

Vestigingsmanager CSP

Tel.: 06-22942732

E-mail: herman.muller@gomes.nl


Henk van Smoorenburg
Werkplaatschef


E-mail: henk.van.smoorenburg@gomes.nl

Serge van de Lisdonk
Hoofd Service Advies

Tel.: 020-2151039

E-mail: serge.van.de.lisdonk@gomes.nl

Jaco van Osnabrugge

Parts Manager
Tel.: 06-46157094

Jaco.van.osnabrugge@gomes.nl


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart