GomesTrucks Warmenhuizen


Adres

Bregweid 18
1749 DJ Warmenhuizen

Contact

Tel: 0226-396565

E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden werkplaats

  • Maandag t/m vrijdag: 07.30 uur - 18.00 uur
  • Zaterdag van 07.30 uur - 14.00 uur                       

Openingstijden magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 18.00 uur  



Tijdens de feestdagen hebben wij aangepaste openingstijden:
  • 10 april - Goede Vrijdag - Geopend
  • 13 en 14 april - Pasen – Gesloten 
  • 27 april - Koningsdag - Gesloten
  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Geopend
  • 21 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten
  • 31 mei en 1 juni - Pinksteren - Gesloten
 



Uw contactpersonen

Bas Willemstijn

Vestigingsmanager CSP

Mob: 06-53143166

E-mail: bas.willemstijn@gomes.nl           

Albert-Jan Buijsman

Parts Manager

Tel: 0226-396565

E-mail: Albert.buijsman@gomes.nl



Wouter Betjes

Accountmanager Used Trucks & Trailers

Tel.: 06-22651146

E-mail: wouter.betjes@gomes.nl

Jeroen Smit

Accountmanager Trailers

Tel: 06-13913793
E-mail: jeroen.smit@gomes.nl

Theo Slob

Accountmanager Trailers

Tel: 06-53483031

E-mail: theo.slob@gomes.nl


Bart Zeelenberg

Manager Fleetboard en Demo chauffeur

Tel.: 06-53444430

E-mail: bart.zeelenberg@gomes.nl       

                                                                                                                    



Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart