GomesTrucks Wognum


Adres

Tender 3, 1687 JB Wognum

Contact

Tel.:0229-577677

E-mail: info@gomes.nl 

Openingstijden werkplaats

  • Maandag t/m vrijdag van 07.30 uur - 18.00 uur
  • Zaterdag van 07.30 uur - 14.00 uur


Werkplaatsafpraak


                                                                                                        

Openingstijden magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 18.00 uur
  • Zaterdag en Zondag: Gesloten


Speciale openingstijden

  • 1 januari - Nieuwjaarsdag - Gesloten
  • 19 april Goede Vrijdag - Geopend
  • 21 en 22 april - Pasen – Gesloten
  • 27 april - Koningsdag - Gesloten
  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Geopend
  • 30 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten
  • 9 juni - Pinksteren - Gesloten 

Uw contactpersonen

Bert Welters

Accountmanager Trucks

Tel.: 06- 51320949

E-mail: bert.welters@gomes.nl      

Piet Rempt

Service Manager

Tel.: 06-13314663

E-mail: piet.rempt@gomes.nl         

Kjeld Bootsma

Parts Manager


E-mail: kjeld.bootsma@gomes.nl   

Dennis Boom
Account manager Trucks

Tel: 06-51319982 
E-mail: dennis.boom@gomes.nl

Wouter Betjes

Accountmanager Used Trucks

Tel.: 06-22651146

E-mail: wouter.betjes@gomes.nl    
Jeroen Smit

Accountmanager Trailers

Tel: 06-13913793
E-mail: jeroen.smit@gomes.nl       

Theo Slob

Accountmanager Trailers

Tel: 06-53483031

E-mail: theo.slob@gomes.nl       


Mark Groot
Accountmanager Fuso

Tel.: 06-53459257

E-mail: mark.groot@gomes.nl       
Dennis Bosschieter

Accountmanager FleetBoard

Tel.: 06-22691866

E-mail: dennis.bosschieter@gomes.nl

Bart Zeelenberg
Demo chauffeur

Tel.: 06-53444430

E-mail: bart.zeelenberg@gomes.nl  


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart