GomesTrucks Wognum


Adres

Tender 3, 1687 JB Wognum

Contact

Tel.:0229-577677

E-mail: info@gomes.nl 

Openingstijden werkplaats

  • Maandag t/m vrijdag van 07.30 uur - 18.00 uur
  • Zaterdag van 07.30 uur - 14.00 uur                                 

Openingstijden magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 18.00 uur
  • Zaterdag en Zondag: Gesloten


Tijdens de feestdagen hebben wij aangepaste openingstijden:
  • 10 april - Goede Vrijdag - Geopend
  • 13 en 14 april - Pasen – Gesloten 
  • 27 april - Koningsdag - Gesloten
  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Geopend
  • 21 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten
  • 31 mei en 1 juni - Pinksteren - Gesloten
 


Uw contactpersonen

Bert Welters

Accountmanager Trucks

Tel.: 06- 51320949

E-mail: bert.welters@gomes.nl      

Piet Rempt

Service Manager

Tel.: 06-13314663

E-mail: piet.rempt@gomes.nl         


Dennis Boom
Accountmanager Trucks

Tel: 06-51319982 
E-mail: dennis.boom@gomes.nl

Wouter Betjes

Accountmanager Used Trucks

Tel.: 06-22651146

E-mail: wouter.betjes@gomes.nl    
Jeroen Smit

Accountmanager Trailers

Tel: 06-13913793
E-mail: jeroen.smit@gomes.nl       

Theo Slob

Accountmanager Trailers

Tel: 06-53483031

E-mail: theo.slob@gomes.nl       


Mark Groot
Accountmanager Fuso

Tel.: 06-53459257

E-mail: mark.groot@gomes.nl       

Bart Zeelenberg
Manager Fleetboard en Demo chauffeur

Tel.: 06-53444430

E-mail: bart.zeelenberg@gomes.nl  


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart