Vestiging Aalsmeer


Adres

Lakenblekerstraat 5-9

1431 GE Aalsmeer 

Contact
Telefoonnummer: 0297-324364

E-mail: info@gomes.nl


Maak een werkplaatsafspraak


Openingstijden

Showroom - Personenwagens en bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten 
Werkplaatsreceptie Personenwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 - 12:15 uur
  • Zondag: Gesloten 

Werkplaatsreceptie Bedrijfswagens

  • Maandag t/m vrijdag: 07:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 - 12:15 uur
  • Zondag: Gesloten
Magazijn
  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 17:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 - 12:15 uur
  • Zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 5 december - Sinterklaas - Geopend tot 16.00 uur

  • 24 december - Geopend tot 16.00 uur

  • 25 december - 1e kerstdag - Gesloten

  • 26 december - 2e kerstdag - Gesloten

  • 31 december - Oudejaarsdag - Geopend tot 16.00 uur

  • 1 januari - Gesloten

 

Uw contactpersonen

Personenwagens

Norbert Schmitz

Vestigingsmanager Sales

Tel.: 06-20739419

E-mail: norbert.schmitz@gomes.nl

Menno Bodt

Product Expert

Tel.: 0297-324364

E-mail: menno.bodt@gomes.nl 

Bjorn Kingma

Fleet accountmanager

Tel.: 06-10818330

E-mail: bjorn.kingma@gomes.nl 


Mark Opmeer
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-20001981

E-mail: mark.opmeer@gomes.nl 

Mike Willenbroek
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-29064638

E-mail: mike.willenbroek@gomes.nl

Reinier Slip
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-10091982

E-mail: reinier.slip@gomes.nl 


Verkoop Bestelwagens

Lucien van Bergen

Accountmanager Bestelwagens

Tel.: 06-22206564

E-mail: lucien.van.bergen@gomes.nl

Jacco de Rijke

Accountmanager Bestelwagens

Tel.: 06-83242893

E-mail: jacco.de.rijke@gomes.nl

Wesley van Welie

Accountmanager Bestelwagens

Tel.: 06-82916785

E-mail: wesley.van.welie@gomes.nl



    Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart