Vestiging Haarlem - Fustweg (Waarderpolder)

Adres

Fustweg 2
2031 CJ Haarlem

Contact

Telefoonnummer: 023-5319288

E-mail: info@gomes.nl


Maak een werkplaatsafspraak


Openingstijden

Showroom - Bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten

Vanaf 3 december 2019:

Showroom - Personenwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten 


Werkplaatsreceptie - Bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 07:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 - 12:15 uur
  • Zondag: Gesloten


Vanaf 16 december 2019: 

Werkplaatsreceptie - Personenwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: Gesloten
  • Zondag: Gesloten 
Magazijn
  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 17:00 uur
  • Zaterdag: Gesloten
  • Zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 5 december - Sinterklaas - Geopend tot 16.00 uur

  • 24 december - Geopend tot 16.00 uur

  • 25 december - 1e kerstdag - Gesloten

  • 26 december - 2e kerstdag - Gesloten

  • 31 december - Oudejaarsdag - Geopend tot 16.00 uur

  • 1 januari - Gesloten


Uw contactpersonen

Verkoop Bestelwagens

Dick Rood
Accountmanager Bestelwagens

Tel.: 06-21596530

E-mail: dick.rood@gomes.nl 
Michel Talens

Accountmanager Bestelwagens

Tel.: 06-53927211

E-mail: michel.talens@gomes.nl 

Jaap Vreugdenhil
Mercedes-Benz Pro Expert

Tel.: 023-5319288

E-mail: jaap.vreugdenhil@gomes.nl 


Verkoop Personenwagens

Michel Dedding
Product Expert

Tel.: 023-5326250

E-mail: michel.dedding@gomes.nl 

Gerbrand Beunder
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-53132670
E-mail: gerbrand.beunder@gomes.nl


Tjapko Postma
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-54944428

E-mail: tjapko.postma@gomes.nl
Ferry van Hekken
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 023-5326250

E-mail: ferry.van.hekken@gomes.nl 

 


    Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart