Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Warmenhuizen


Adres

Bregweid 18
1749 DJ Warmenhuizen

Contact
Telefoonnummer: 0226-396565
E-mail: info@gomes.nl



Openingstijden

Werkplaats Bestelwagens en Trucks
  • Maandag t/m vrijdag: 07:30 uur - 18:00 uur
  • Zaterdag van 07:30 uur - 14:00 uur

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
 Openingstijden Feestdagen
  • Goede Vrijdag (30 maart) - Geopend
  • Pasen (1 en 2 april) - Gesloten
  • Koningsdag (27 april) - Gesloten
  • Bevrijdingsdag (5 mei) - Geopend
  • Hemelvaartsdag (10 mei) - Gesloten
  • Pinksteren (20 en 21 mei) - Gesloten

Contactpersonen


Bas Willemstijn
Vestigingsmanager CSP


Tel.: 06-53143166
E-mail: bas.willemstijn@gomes.nl

  

Verkoop


Patrick Aris
Verkoop bestelwagens                       


Tel.: 06-53852061
E-mail: patrick.aris@gomes.nl


Frank van den Berg
Accountmanager Trucks


Tel.: 06-22691576

E-mail: frank.van.den.berg@gomes.nl
 

Werkplaatsreceptie

                        

Leo de Jong

Service Adviseur                           


Tel.: 020-2151031

E-mail: leo.de.jong@gomes.nl  

                                    
Wouter Verbeek
Service Adviseur bestelwagens


Tel.: 0226-396510
E-mail: wouter.verbeek@gomes.nl

Sem Dekker
Oproepkracht receptie                 



E-mail: sem.dekker@gomes.nl

Magazijn


Albert-Jan Buijsman

Parts Manager


Tel.: 0226-396580

E-mail: albert-jan.buijsman@gomes.nl


Piet Segijn                                          
Magazijn Medewerker


Tel.: 0226-396592
E-mail: pieter.segijn@gomes.nl 
       

 


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart