Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Zaandam 


Adres
Rijder 3
1507 DP Zaandam
Contact
Telefoonnummer: 075-6554400
E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden

Showroom - personenwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten
Showroom - bedrijfswagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten
Werkplaats / receptie personen- & bedrijfswagens
  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten
Werkplaats / receptie trucks
  • Maandag t/m vrijdag: 07.30 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 07.30 - 14.00 uur
  • Zondag: Gesloten
Magazijn
  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 18.00 uur
  • Zaterdag en Zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 5 december - Sinterklaas - Geopend tot 16.00 uur
  • 24 december - Geopend tot 16.00 uur
  • 25 december - 1e kerstdag - Gesloten
  • 26 december - 2e kerstdag - Gesloten
  • 31 december - Oudjaarsdag - Geopend tot 16.00 uur
  • 1 januari - Nieuwjaarsdag – Gesloten

Contactpersonen

Verkoop personenwagens


Leon van Bergen
Verkoopadviseur personenwagens

Tel.: 06-46325195
E-mail: leon.van.bergen@gomes.nl


Anir Varma

Verkoopadviseur personenwagens


Tel.: 06-83671474
E-mail: anir.varma@gomes.nl


Serge Booms

Verkoopadviseur personenwagens


Tel.: 06-22691596

E-mail: serge.booms@gomes.nl 

Verkoop bestelwagens en trucks


Rob van der Meer

Accountmanager Vans


Tel.: 06-23361602
E-mail: rob.van.der.meer@gomes.nl  

 

Rene Jansen 

Accountmanager Vans


Tel.: 06-51062051

E-mail: rene.jansen@gomes.nl

Erik Kleiboer
Sales Manager Trucks                        


Tel.: 06-51799126

E-mail: erik.kleiboer@gomes.nl

Maurice Boin
Accountmanager Used Trucks

Tel.: 06-20937300

E-mail: maurice.boin@gomes.nl

 
Dennis Bosschieter

FleetBoard Manager


Tel.: 020-2151039

E-mail: dennis.bosschieter@gomes.nl


Wouter Betjes
Accountmanager Trucks

Tel.: 06-22651146
E-mail: wouter.betjes@gomes.nl


Werkplaatsreceptie


Maarten Vrolijk
Service Adviseur


Tel.: 075-6554427

E-mail: maarten.vrolijk@gomes.nl


Chris Odinga

Service Adviseur


Tel.: 075-6554425

E-mail: chris.odinga@gomes.nl        


Sassie Somai
Service Adviseur


Tel.: 075-6554410 
E-mail: sassie.somai@gomes.nl        

Steven Vloeimans
Service Adviseur


Tel.: 075-6554412

E-mail: steven.vloeimans@gomes.nl


Dave van Ling
Service Adviseur



E-mail: dave.ling@gomes.nl



Magazijn


Rene van der Hilst
Parts Manager


Tel.: 075-6554404
E-mail: rene.van.der.hilst@gomes.nl
 
Ronald Sterk
Magazijn Medewerker


Tel.: 075-6554405
E-mail: ronald.sterk@gomes.nl

Rob Blok

Magazijn Medewerker


Tel.: 075-6554406

E-mail: rob.blok@gomes.nl

    Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart