Vestiging Aalsmeer


Adres

Lakenblekerstraat 5-9

1431 GE Aalsmeer 

Contact
Telefoonnummer: 0297-324364

E-mail: info@gomes.nl


Maak een werkplaatsafspraak


Openingstijden

Showroom - Personenwagens en bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten 

Werkplaatsreceptie Personenwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 - 12:15 uur
  • Zondag: Gesloten 

Werkplaatsreceptie Bedrijfswagens

  • Maandag t/m vrijdag: 07:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 - 12:15 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 17:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 - 12:15 uur
  • Zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 1 januari - Nieuwjaarsdag - Gesloten
  • 19 april - Goede Vrijdag - Geopend
  • 21 & 22 april - Pasen – Gesloten
  • 27 april - Koningsdag - Gesloten
  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Gesloten
  • 30 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten
  • 9 & 10 juni - Pinksteren - Gesloten 

 


Uw contactpersonen

Personenwagens

Norbert Schmitz

Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-20739419

E-mail: norbert.schmitz@gomes.nl

Menno Bodt

Product Expert

Tel.: 0297-324364

E-mail: menno.bodt@gomes.nl 

Bjorn Kingma

Fleet accountmanager

Tel.: 06-10818330

E-mail: bjorn.kingma@gomes.nl 


Mark Opmeer
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-20001981

E-mail: mark.opmeer@gomes.nl 

Mike Willenbroek
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-29064638

E-mail: mike.willenbroek@gomes.nl

Reinier Slip
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-10091982

E-mail: reinier.slip@gomes.nl 


Verkoop Bestelwagens

Lucien van Bergen

Verkoopleider Bestelwagens

Tel.: 06-22206564

E-mail: lucien.van.bergen@gomes.nl

Ed Vernooij
Accountmanager Bestelwagens

Tel.: 06-51408870

E-mail: ed.vernooij@gomes.nl

Jacco de Rijke

Accountmanager Bestelwagens

Tel.: 06-83242893

E-mail: jacco.de.rijke@gomes.nl



Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart