Biemond & van Wijk - Vestiging Aalsmeer


Adres

Lakenblekerstraat 5-9, 1431 GE Aalsmeer

Contact
Telefoonnummer: 0297-324 364



Openingstijden

Showroom - Personenwagens en bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten 
Werkplaats Personenwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 - 12:15 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaats Bedrijfswagens

  • Maandag t/m vrijdag: 07:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 - 12:15 uur
  • Zondag: Gesloten
Magazijn
  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 17:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 - 12:15 uur
  • Zondag: Gesloten
Speciale openingstijden
  • 1 januari - Nieuwjaarsdag - Gesloten

  • 19 april - Goede Vrijdag - Geopend

  • 21 & 22 april - Pasen – Gesloten (Tweede paasdag vestiging Alkmaar geopend)

  • 27 april - Koningsdag - Gesloten

  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Gesloten

  • 30 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten

  • 9 & 10 juni - Pinksteren - Gesloten


Contactpersonen

Personenwagens

Norbert Schmitz

Verkoopleider

Tel.: 06-20739419

E-mail: norbert.schmitz@biemondvanwijk.nl

Menno Bodt

Product Expert

Tel.: 0297-324364

E-mail: menno.bodt@biemondvanwijk.nl 

Bjorn Kingma

Fleetmanager

Tel.: 06-10818330

E-mail: bjorn.kingma@biemondvanwijk.nl 


Mark Opmeer
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-20001981

E-mail: mark.opmeer@biemondvanwijk.nl 

Mike Willenbroek
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-29064638

E-mail: mike.willenbroek@biemondvanwijk.nl

Reinier Slip
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-10091982

E-mail: reinier.slip@biemondvanwijk.nl 


Verkoop Bestelwagens


Lucien van Bergen

Verkoopleider Bestelwagens

Tel.: 06-22206564

E-mail: lucien.van.bergen@biemondvanwijk.nl

Ed Vernooij
Accountmanager Bestelwagens

Tel.: 06-51408870

E-mail: ed.vernooij@biemondvanwijk.nl

Jacco de Rijke

Accountmanager Bestelwagens

Tel.: 06-83242893

E-mail: jacco.de.rijke@biemondvanwijk.nl



Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart