Vestiging Alkmaar


Adres

Robbenkoog 2

1822 BB Alkmaar

Contact
Telefoonnummer: 072-5670400

E-mail: info@gomes.nl


Maak een werkplaatsafspraak


Openingstijden

Showroom - Personenwagens en bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten 

Werkplaatsreceptie

  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten 

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 13.00 uur
  • Zondag: Gesloten 

Speciale openingstijden

  • 5 december - Sinterklaas - Geopend tot 16.00 uur

  • 24 december - Geopend tot 16.00 uur

  • 25 december - 1e kerstdag - Gesloten

  • 26 december - 2e kerstdag - Gesloten

  • 31 december - Oudejaarsdag - Geopend tot 16.00 uur

  • 1 januari - Gesloten


Uw contactpersonen

José Sanna

Vestigingsmanager Sales

Tel. 06-53139813

E-mail: jose.sanna@gomes.nl

Roy Zwaan
Product Expert

Tel.: 06-20919070

E-mail: roy.zwaan@gomes.nl

Hung Dang
Fleet Accountmanager

Tel.: 06-22691653

E-mail: hung.dang@gomes.nl 


Verkoop Personenwagens

Giovanni Smidt
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-10027431
E-mail: giovanni.smidt@gomes.nl

Sijmen van Hooff
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-52011754

E-mail: sijmen.van.hooff@gomes.nl

Teun Stoop

Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-23674541

E-mail: teun.stoop@gomes.nl


Verkoop Bestelwagens

Jasper Elkhuizen
Accountmanager Vans

Tel.: 06-50883573

E-mail: jasper.elkhuizen@gomes.nl

Erik Manshanden
Accountmanager Vans

Tel.: 06-13643710

E-mail: erik.manshanden@gomes.nl 

Werkplaatsreceptie

Marco Buijs
Service Manager

Tel.: 072-5670423

E-mail: marco.buijs@gomes.nl

Mitch Janssen
Service Adviseur

Tel.: 072-5670425

E-mail: mitch.janssen@gomes.nl

Tom de Leeuw

Service Adviseur

Tel.: 072-5670422

Email: tom.de.leeuw@gomes.nl


Magazijn

Martijn Brantjes
Parts manager

Tel.: 072-5670431
E-mail: martijn.brantjes@gomes.nl

Salvatore Pistone
Magazijn medewerker

Tel.: 072-5670432
E-mail: salvatore.pistone@gomes.nl


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart