Vestiging Beverwijk


Adres
Lijndenweg 34
1951 NC Velsen-Noord/Beverwijk                                                 
Contact
Telefoonnummer: 0251-279940
E-mail: info@gomes.nl

Maak een werkplaatsafspraak

Openingstijden

Showroom Certified

  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 uur - 18.00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten

Werkplaatsreceptie

  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 uur - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 uur - 13.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 5 december - Sinterklaas - Geopend tot 16.00 uur
  • 24 december - Geopend tot 16.00 uur
  • 25 december - 1e kerstdag - Gesloten
  • 26 december - 2e kerstdag - Gesloten
  • 31 december - Oudjaarsdag - Geopend tot 16.00 uur


Uw contactpersonen


Verkoop Certifified Bestelwagens

Jordy Antonides
Occasionmanager Vans

Tel.: 06-13966824

E-mail: jordy.antonides@gomes.nl

Ed Vernooij

Accountmanager Certified

Tel.: 06-51408870

E-mail: ed.vernooij@gomes.nl


Werkplaatsreceptie

Jan Demmers

Service Adviseur

Tel.: 0251-279952

E-mail: jan.demmers@gomes.nl

Maarten Vrolijk
Service Adviseur

Tel.: 075-6554427

E-mail: maarten.vrolijk@gomes.nl 

 

Magazijn

Martijn Keppel
Parts manager

Tel.: 0251-279955
E-mail: martijn.keppel@gomes.nl
Marc Idsinga
Magazijn medewerker

Tel.: 0251-279956
E-mail: marc.idsinga@gomes.nl
Bart Krijnen
Magazijn medewerker

E-mail: bart.krijnen@gomes.nl
Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart