Vestiging Haarlem - Fustweg (Waarderpolder)


Adres

Fustweg 2
2031 CJ Haarlem

Contact

Telefoonnummer: 023-531 92 88

E-mail: info@gomes.nl


Maak een werkplaatsafspraak


Openingstijden

Showroom - Personen- en Bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaatsreceptie - Personenwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: Gesloten
  • Zondag: Gesloten
Werkplaatsreceptie - Bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 07:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 - 12:15 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 17:00 uur
  • Zaterdag: Gesloten
  • Zondag: Gesloten


Uw contactpersonen


Verkoop Personenwagens

Michel Dedding

Product Expert
Tel.: 023-5326250

E-mail: michel.dedding@gomes.nl 

Gerbrand Beunder
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-53132670
E-mail: gerbrand.beunder@gomes.nl

Tjapko Postma
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-54944428

E-mail: tjapko.postma@gomes.nl 

Ferry van Hekken
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 023-5326250

E-mail: ferry.van.hekken@gomes.nl 

Verkoop Bestelwagens

Dick Rood
Accountmanager Bestelwagens

Tel.: 06-21596530

E-mail: dick.rood@gomes.nl

Michel Talens

Accountmanager Bestelwagens

Tel.: 06-53927211

E-mail: michel.talens@gomes.nl 

Jaap Vreugdenhil

Mercedes-Benz Pro Expert

Tel.: 023-5319288

E-mail: jaap.vreugdenhil@gomes.nl

 

Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart