Vestiging Hoorn


Adres

Protonweg 2
1627 LD Hoorn                                                                                     

Contact
Telefoonnummer: 0229-547520

E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden

Showroom - Personenwagens en bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18.00 uur
  • Donderdagavond: 19.00 - 21.00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaatsreceptie

  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten                                                                          

Speciale openingstijden

  • 1 januari - Nieuwjaarsdag - Gesloten

  • 19 april - Goede Vrijdag - Geopend

  • 21 & 22 april - Pasen – Gesloten (Tweede paasdag vestiging Alkmaar geopend)

  • 27 april - Koningsdag - Gesloten

  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Gesloten

  • 30 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten

  • 9 & 10 juni - Pinksteren - Gesloten

Uw contactpersonen

Rob Evenboer

Vestigingsmanager Sales

Tel.: 06-51311009

E-mail: rob.evenboer@gomes.nl




Verkoop Personenwagens

Maarten den Hartog
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-53139782

E-mail: maarten.den.hartog@gomes.nl  
  

Verkoop Bestelwagens

Casper Schekkerman
Accountmanager Vans

Tel.: 06-53585784

E-mail: casper.schekkerman@gomes.nl 

Stephan Korn
Accountmanager Certified

Tel.: 06-53139784

E-mail: stephan.korn@gomes.nl  

Jesse Botter
Accountmanager Certified

Tel.: 06-53515336

E-mail: jesse.botter@gomes.nl   


Werkplaatsreceptie

Emiel Huisman
Service Adviseur

Tel.: 0229-547520

E-mail: emiel.huisman@gomes.nl 

Lize Vroone
Service Adviseur

Tel.: 0229-547520

E-mail: lize.vroone@gomes.nl 

Mark van der Lee
Service Manager


E-mail: mark.van.der.lee@gomes.nl


Magazijn

Emil Langeveld
Parts Manager

Tel.: 0229-547580

E-mail: emil.langeveld@gomes.nl

Hans Los
Magazijn medewerker

Tel.: 0229-547582
E-mail: hans.los@gomes.nl                                                            
                                                                                                                


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart