Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Hoorn


Adres

Protonweg 2
1627 LD Hoorn

Contact
Telefoonnummer: 0229-547520

E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden

Showroom - Personenwagens en bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18.00 uur
  • Donderdagavond: 19.00 - 21.00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaats / receptie

  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 5 december - Sinterklaas - Geopend tot 16.00 uur
  • 24 december - Geopend tot 16.00 uur
  • 25 december - 1e kerstdag - Gesloten
  • 26 december - 2e kerstdag - Gesloten
  • 31 december - Oudjaarsdag - Geopend tot 16.00 uur
  • 1 januari - Nieuwjaarsdag – Gesloten

Contactpersonen


Rob Evenboer

Vestigingsmanager Sales


Tel.: 06-51311009

E-mail: rob.evenboer@gomes.nl

 

Maarten den Hartog
Verkoopadviseur personenwagens


Tel.: 06-53139782

E-mail: maarten.den.hartog@gomes.nl 

 

Casper Schekkerman
Accountmanager Vans


Tel.: 06-53585784
E-mail: casper.schekkerman@gomes.nl


Werkplaatsreceptie



Emiel Huisman
Service Adviseur

Tel.: 0229-547520

E-mail: emiel.huisman@gomes.nl 


Lize Vroone
Service Adviseur

Tel.: 0229-547520

E-mail: lize.vroone@gomes.nl 


Mark van der Lee
Service Manager

E-mail: mark.van.der.lee@gomes.nl







Magazijn


Emil Langeveld
Parts Manager


Tel.: 0229-547580

E-mail: emil.langeveld@gomes.nl


Hans Los
Magazijn medewerker


Tel.: 0229-547582
E-mail: hans.los@gomes.nl                                                            
                                                                                                                


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart