Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Alkmaar


Adres

Robbenkoog 2
1822 BB Alkmaar
Contact

Telefoonnummer: 072-5670400
E-mail: info@gomes.nl


Openingstijden

Showroom - Personenwagens en bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten
Werkplaats / receptie
  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 13.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 5 december - Sinterklaas - Geopend tot 16.00 uur
  • 24 december - Geopend tot 16.00 uur
  • 25 december - 1e kerstdag - Gesloten
  • 26 december - 2e kerstdag - Gesloten
  • 31 december - Oudjaarsdag - Geopend tot 16.00 uur
  • 1 januari - Nieuwjaarsdag – Gesloten


Contactpersonen


José Sanna

Vestigingsmanager Sales


Tel. 06-53139813

E-mail: jose.sanna@gomes.nl


Roy Zwaan
Product Expert


Tel.: 06-20919070

E-mail: roy.zwaan@gomes.nl

 


Verkoop Personenwagens



René de Kok
Verkoopadviseur Personenwagens


Tel.: 06-53145002
E-mail: rene.de.kok@gomes.nl


Giovanni Smidt
Verkoopadviseur Personenwagens


Tel.: 06-10027431
E-mail: giovanni.smidt@gomes.nl


Kjeld Riegen
Verkoopadviseur Personenwagens


Tel.: 06-83691185
E-mail: kjeld.riegen@gomes.nl


Sijmen van Hooff
Verkoopadviseur Personenwagens


Tel.: 06-52011754

E-mail: sijmen.van.hooff@gomes.nl


Jeroen Visser

Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-52011597
E-mail: jeroen.visser@gomes.nl


Verkoop Bestelwagens


Patrick Aris
Accountmanager Vans

Tel.: 06-53852061
E-mail: patrick.aris@gomes.nl


Jasper Elkhuizen
Accountmanager Vans

Tel.: 06-50883573
E-mail: jasper.elkhuizen@gomes.nl
 


Werkplaatsreceptie


Marco Buijs
Service Manager


Tel.: 072-5670423
E-mail: marco.buijs@gomes.nl    

Mitch Janssen

Service Adviseur


Tel.: 072-5670425

E-mail: mitch.janssen@gomes.nl


Tom de Leeuw

Service Adviseur


Tel.: 072-5670422

Email: tom.de.leeuw@gomes.nl



Robert-Jan Lensen
Centrale werkplaats planner


E-mail: robert-jan.lensen@gomes.nl


 


Magazijn


Martijn Brantjes
Parts manager


Tel.: 072-5670431
E-mail: martijn.brantjes@gomes.nl


Salvatore Pistone
Magazijn medewerker


Tel.: 072-5670432
E-mail: salvatore.pistone@gomes.nl


Sjors Vlaar

Magazijn medewerker


Tel.: 072-5670400

E-mail: sjors.vlaar@gomes.nl



Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart