Contact: 072-5670400


Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Beverwijk

Adres
Lijndenweg 34
1951 NC Velsen-Noord/Beverwijk
Contact
Telefoonnummer: 0251-279940
E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden

Showroom personen- en bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08:30 uur - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 uur - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten
Magazijn
  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten 
Werkplaats personen- en bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 07:45 uur - 18:00 uur
  • Zaterdag: 09:00 uur - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten
 


Verkoopleider personenwagens


José Sanna
Verkoopleider personenwagens

Tel. 06-53139813
E-mail: jose.sanna@gomes.nl

   

Verkoop 


Gerbrand Beunder
Verkoopadviseur personenwagens

Tel.: 06-53132670
E-mail: gerbrand.beunder@gomes.nl


Teun Stoop

Verkoopadviseur personenwagens


Tel.: 06-23674541

E-mail: teun.stoop@gomes.nl 
 
Fedor van Oostveen

Verkoopadviseur bestelwagens


06-22500278

E-mail: fedor.van.oostveen@gomes.nl 

Werkplaatsreceptie


Jan Demmers

Manager Service Advies


Tel.: 0251-279952

E-mail: jan.demmers@gomes.nl

 

Magazijn


Martijn Keppel
Parts manager


Tel.: 0251-279955
E-mail: martijn.keppel@gomes.nl

Marc Idsinga
Magazijn medewerker


Tel.: 0251-279956
E-mail: marc.idsinga@gomes.nl

Bart Krijnen
Magazijn medewerker