Contact: 072-5670400


Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Hoorn

Adres

Protonweg 2, 1627 LD Hoorn

Contact
Telefoonnummer: 0229-547520

E-mail: info@gomes.nl


Openingstijden

Showroom personenwagens en bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08:30 uur - 18:00 uur
  • Donderdagavond: 19:00 uur - 21:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 uur - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaats / receptie

  • Maandag t/m vrijdag: 07:45 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 uur - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 17:00 uur
  • Zaterdag: Gesloten
  • Zondag: Gesloten


Werkplaatsreceptie


Emiel Huisman

Receptie personen- en bestelwagens


Tel.: 0229-547520


Lize Vroone

Receptie personen- en bestelwagens

Tel.: 0229-547520 

Mark van der Lee
Aftersales manager 

E-mail: mark.van.der.lee@gomes.nl 

Verkoop

 

Maarten den Hartog
Verkoopadviseur personenwagens


Tel. 06-53139782
E-mail: maarten.den.hartog@gomes.nl 

                                                                                       
Rene Jansen 

Verkoopadviseur bestelwagens             

                                                                   

Tel.: 06-51062051
E-mail: rene.jansen@gomes.nl 



Vestigingsmanager


Rob Evenboer

Vestigingsmanager


06-51311009
E-mail: rob.evenboer@gomes.nl

 


Magazijn


Emil Langeveld
Parts Manager


Tel.: 0229-547580

E-mail: emil.langeveld@gomes.nl


Menno Posthumus
Magazijn medewerker


Tel.: 0229-547582
E-mail: menno.posthumus@gomes.nl