Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Hoorn


Adres

Protonweg 2, 1627 LD Hoorn

Contact
Telefoonnummer: 0229-547520

E-mail: info@gomes.nl


Openingstijden

Showroom personenwagens en bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08:30 uur - 18:00 uur
  • Donderdagavond: 19:00 uur - 21:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 uur - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaats/receptie

  • Maandag t/m vrijdag: 07:45 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 uur - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 17:00 uur
  • Zaterdag: Gesloten
  • Zondag: Gesloten

Openingstijden Feestdagen

  • Goede Vrijdag (30 maart) - Geopend
  • Pasen (1 en 2 april) - Gesloten
  • Koningsdag (27 april) - Gesloten
  • Bevrijdingsdag (5 mei) - Geopend
  • Hemelvaartsdag (10 mei) - Gesloten
  • Pinksteren (20 en 21 mei) - Gesloten

Contactpersonen


Rob Evenboer

Vestigingsmanager Sales


Tel.: 06-51311009

E-mail: rob.evenboer@gomes.nl

 

Maarten den Hartog
Verkoopadviseur personenwagens


Tel.: 06-53139782

E-mail: maarten.den.hartog@gomes.nl 

 

Casper Schekkerman
Accountmanager Vans


Tel.: 06-53585784
E-mail: casper.schekkerman@gomes.nl


Werkplaatsreceptie


Emiel Huisman

Service Adviseur


Tel.: 0229-547520

E-mail: emiel.huisman@gomes.nl 


Lize Vroone

Service Adviseur


Tel.: 0229-547520 

E-mail: lize.vroone@gomes.nl 


Mark van der Lee

Service Manager



E-mail: mark.van.der.lee@gomes.nl 

Magazijn


Emil Langeveld
Parts Manager


Tel.: 0229-547580

E-mail: emil.langeveld@gomes.nl


Hans Los
Magazijn medewerker


Tel.: 0229-547582
E-mail: hans.los@gomes.nl                                                            
                                                                                                                


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart