Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Purmerend


Adres
Voltastraat 15
1446 VA Purmerend
Contact

Telefoonnummer: 0299-409770

E-mail: info@gomes.nl


Openingstijden

Showroom - Personenwagens en bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaats / receptie 

  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 18.00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 5 december - Sinterklaas - Geopend tot 16.00 uur
  • 24 december - Geopend tot 16.00 uur
  • 25 december - 1e kerstdag - Gesloten
  • 26 december - 2e kerstdag - Gesloten
  • 31 december - Oudjaarsdag - Geopend tot 16.00 uur
  • 1 januari - Nieuwjaarsdag – Gesloten

Contactpersonen


Christiaan Rood

Vestigingsmanager CSP


Tel.: 0299-409785

E-mail: christiaan.rood@gomes.nl





Verkoop Personenwagens


Frank Salem
Verkoopadviseur personenwagens

Tel.: 06-12383103

E-mail: frank.salem@gomes.nl

 
Odin Molenaar
Verkoopadviseur personenwagens 

Tel.: 06-20636502
E-mail: odin.molenaar@gomes.nl
                                                           


Verkoop Bestelwagens


Joost de Moel
Accountmanager Vans

Tel.: 06-51382361  
E-mail: joost.de.moel@gomes.nl


Stephan Korn
Accountmanager Certified


Tel.: 06-53139784
E-mail: stephan.korn@gomes.nl 


Jesse Botter
Accountmanager Certified


Tel.: 06-53515336
E-mail: jesse.botter@gomes.nl    

Werkplaatsreceptie


Leon Rutte

Service Adviseur


Tel.: 0299-409793

E-mail: leon.rutte@gomes.nl

                                                         
Mike van Wieren

Service Adviseur


Tel.: 0299-409791

E-mail: mike.van.wieren@gomes.nl


 Magazijn


Jurian van Dijk
Parts manager

Tel.: 0299-409789
E-mail: jurian.van.dijk@gomes.nl      

Stanley Klein
Magazijn Medewerker


Tel.: 0299-409788
E-mail: stanley.klein@gomes.nl

Rene van der Meij
Magazijn Medewerker


Tel.: 0229-547581
E-mail: rene.van.der.meij@gomes.nl



Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart