Contact: 072-5670400


Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Purmerend

Adres
Voltastraat 15
1446 VA Purmerend
Contact personenwagens

Telefoonnummer: 0299-409770 

E-mail: info@gomes.nl


Contact bestelwagens

Telefoonnummer: 0299-409791
E-mail: info@gomes.nl


Openingstijden

Showroom personenwagens en bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08:30 uur - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 uur - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten
Magazijn
  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: Gesloten
  • Zondag: Gesloten
Werkplaats / receptie 
  • Maandag t/m vrijdag: 07:45 uur - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 uur - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten
 


Vestigingsmanager CSP


Christiaan Rood

Vestigingsmanager CSP


Tel.: 0299-409785

E-mail: christiaan.rood@gomes.nl

   


Verkoop personenwagens


Sijmen van Hooff
Verkoopadviseur personenwagens

Tel.: 06-52011754
E-mail: sijmen.van.hooff@gomes.nl

 
Frank Salem

Verkoopadviseur personenwagens                                             


Tel.: 06-12383103
E-mail: frank.salem@gomes.nl

 


Verkoop bestelwagens en trucks


Joost de Moel
Verkoopadviseur bestelwagens
  

Tel.: 06-51382361                                     
E-mail: joost.de.moel@gomes.nl

 
Stephan Korn

Verkoop Used 1 gebruikte bestelwagens                                              


Tel.: 06-53139784
E-mail: stephan.korn@gomes.nl 

 

Werkplaatsreceptie


Bas Gutter

Jr. Service Adviseur


Tel.: 0299-409793

E-mail: bas.gutter@gomes.nl

                                        
Mike van Wieren

Jr. Service Adviseur


Tel.: 0299-409791

E-mail: mike.van.wieren@gomes.nl


 Magazijn


Jurian van Dijk
Magazijn Medewerker

Tel.: 0299-409789
E-mail: jurian.van.dijk@gomes.nl      

Stanley Klein
Magazijn Medewerker



E-mail: stanley.klein@gomes.nl 

Hans Los
Magazijn Medewerker


Tel.: 0229-547581
E-mail: hans.los@gomes.nl