Contact: 088-2004400

Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Purmerend


Adres
Voltastraat 15
1446 VA Purmerend
Contact

Telefoonnummer: 0299-409770

E-mail: info@gomes.nl


Openingstijden

Showroom personenwagens en bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08:30 uur - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 uur - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaats/receptie 

  • Maandag t/m vrijdag: 07:45 uur - 18:00 uur
  • Zaterdag: 08:00 uur - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag: Gesloten
  • Zondag: Gesloten
Openingstijden Feestdagen
  • Goede Vrijdag (30 maart) - Geopend
  • Pasen (1 en 2 april) - Gesloten
  • Koningsdag (27 april) - Gesloten
  • Bevrijdingsdag (5 mei) - Geopend
  • Hemelvaartsdag (10 mei) - Gesloten
  • Pinksteren (20 en 21 mei) - Gesloten

Contactpersonen


Christiaan Rood

Vestigingsmanager CSP


Tel.: 0299-409785

E-mail: christiaan.rood@gomes.nl





Verkoop Personenwagens


Frank Salem
Verkoopadviseur personenwagens

Tel.: 06-12383103

E-mail: frank.salem@gomes.nl

 
Odin Molenaar
Verkoopadviseur personenwagens 

Tel.: 06-20636502
E-mail: odin.molenaar@gomes.nl
                                                           


Verkoop Bestelwagens


Joost de Moel
Accountmanager Vans

Tel.: 06-51382361  
E-mail: joost.de.moel@gomes.nl


Stephan Korn
Accountmanager Certified


Tel.: 06-53139784
E-mail: stephan.korn@gomes.nl 


Jesse Botter
Accountmanager Certified


Tel.: 06-53515336
E-mail: jesse.botter@gomes.nl    

Werkplaatsreceptie


Leon Rutte

Service Adviseur


Tel.: 0299-409793

E-mail: leon.rutte@gomes.nl

                                                         
Mike van Wieren

Service Adviseur


Tel.: 0299-409791

E-mail: mike.van.wieren@gomes.nl


 Magazijn


Jurian van Dijk
Magazijn Medewerker

Tel.: 0299-409789
E-mail: jurian.van.dijk@gomes.nl      

Stanley Klein
Magazijn Medewerker


Tel.: 0299-409788
E-mail: stanley.klein@gomes.nl

Rene van der Meij
Magazijn Medewerker


Tel.: 0229-547581
E-mail: rene.van.der.meij@gomes.nl