Contact: 088-2004400


Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Schiphol

Adres
Cateringweg 19
1118 AM Luchthaven Schiphol
Contact
Telefoonnummer: 020-6536298
E-mail: schiphol@gomes.nl

Openingstijden

Werkplaats
  • Maandag t/m vrijdag: 07:30 uur - 18:00 uur
  • Zaterdag: 07:30 uur - 14:00 uur
  • Zondag: Gesloten
Magazijn
  • Maandag t/m vrijdag van 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag en Zondag: Gesloten
  Openingstijden Feestdagen
  • Goede Vrijdag (30 maart) - Geopend
  • Pasen (1 en 2 april) - Gesloten
  • Koningsdag (27 april) - Gesloten
  • Bevrijdingsdag (5 mei) - Geopend
  • Hemelvaartsdag (10 mei) - Gesloten
  • Pinksteren (20 en 21 mei) - Gesloten


Sales


Erik Kleiboer

Sales Manager Trucks


Tel.: 06-51799126
E-mail: erik.kleiboer@gomes.nl

 
Jeroen Smit

Vestigingsmanager Sales


Tel.: 06-13913793
E-mail: jeroen.smit@gomes.nl


Stefan Hartkamp

Trucks nieuw


Tel.: 06-53139798

E-mail: stefan.hartkamp@gomes.nl 


Werkplaatsreceptie


Leo de Jong

Service Adviseur

 

Tel.: 020-2151031

E-mail: leo.de.jong@gomes.nl            


Ferry Bruurs

Service Adviseur bestelwagens


Tel.: 020-2151032

E-mail: ferry.bruurs@gomes.nl

 

Magazijn


Serge van de Lisdonk

Magazijn Medewerker


Tel.: 020-2151039

E-mail: serge.van.de.lisdonk@gomes.nl


Ritesh Sital
Magazijn Medewerker


E-mail: ritesh.sital@gomes.nl