Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Schiphol


Adres
Cateringweg 19
1118 AM Luchthaven Schiphol
Contact
Telefoonnummer: 020-6536298
E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden

Werkplaats / receptie
  • Maandag t/m vrijdag: 07.30 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 07:30 - 14:00 uur
  • Zondag: Gesloten
Magazijn
  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 18.00 uur
  • Zaterdag en Zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 5 december - Sinterklaas - Geopend tot 16.00 uur
  • 24 december - Geopend tot 16.00 uur
  • 25 december - 1e kerstdag - Gesloten
  • 26 december - 2e kerstdag - Gesloten
  • 31 december - Oudjaarsdag - Geopend tot 16.00 uur
  • 1 januari - Nieuwjaarsdag – Gesloten

Contactpersonen


Herman Muller

Vestigingsmanager CSP


Tel.: 06-22942732
E-mail: herman.muller@gomes.nl

 

Henk van Smoorenburg
Werkplaatschef


Tel.: 020-2151031

E-mail: henk.van.smoorenburg@gomes.nl

 

Verkoop


Bart Smit
Accountmanager Trucks


Tel.: 06-51991921

E-mail: bart.smit@gomes.nl 

Stefan Hartkamp

Accountmanager Trucks


Tel.: 06-53139798

E-mail: stefan.hartkamp@gomes.nl


Jeroen Smit

Accountmanager Trailers


Tel.: 06-13913793
E-mail: jeroen.smit@gomes.nl



Werkplaatsreceptie


Marcel Koster
Service Adviseur


Tel.: 06-51060898
E-mail: marcel.koster@gomes.nl

Ferry Bruurs

Service Adviseur bestelwagens


Tel.: 020-2151032

E-mail: ferry.bruurs@gomes.nl

 

Serge van de Lisdonk
Hoofd Service advies


Tel.: 020-2151039

E-mail: serge.van.de.lisdonk@gomes.nl


Magazijn


Jaco van Osnabrugge
Parts manager


Tel.: 06-46457094
E-mail: jaco.van.osnabrugge@gomes.nl


Hidde Janssen

Junior Magazijn medewerker



E-mail: hidde.janssen@gomes.nl

                                                                


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart