Contact: 088-2004400


Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Warmenhuizen

Adres

Bregweid 18
1749 DJ Warmenhuizen

Contact
Telefoonnummer: 0226-396565
E-mail: info@gomes.nl



Openingstijden

Werkplaats Bestelwagens en Trucks
  • Maandag t/m vrijdag: 07:30 uur - 18:00 uur
  • Zaterdag van 07:30 uur - 14:00 uur

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur 
  Openingstijden Feestdagen
  • Goede Vrijdag (30 maart) - Geopend
  • Pasen (1 en 2 april) - Gesloten
  • Koningsdag (27 april) - Gesloten
  • Bevrijdingsdag (5 mei) - Geopend
  • Hemelvaartsdag (10 mei) - Gesloten
  • Pinksteren (20 en 21 mei) - Gesloten

Vestigingsmanager


Bas Willemstijn

Vestigingsmanager


Tel.: 06-53143166
E-mail: bas.willemstijn@gomes.nl

   

Verkoop


Patrick Aris

Verkoop bestelwagens


Tel.: 06-53852061
E-mail: patrick.aris@gomes.nl

 
Bart Smit

Accountmanager Trucks


Tel.: 06-51991921

E-mail: bart.smit@gomes.nl 
 

Werkplaatsreceptie

    
Maarten Kok
Jr. Service Adviseur


Tel.: 0226-396511

E-mail: maarten.kok@gomes.nl                             

                                    
Wouter Verbeek
Service Adviseur bestelwagens


Tel.: 0226-396510
E-mail: wouter.verbeek@gomes.nl
 

Magazijn


Albert-Jan Buijsman

Parts Manager


E-mail: albert-jan.buijsman@gomes.nl


Pieter Segijn
Magazijn Medewerker


E-mail: pieter.segijn@gomes.nl