Contact: 088-2004400


Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Zaandam 

Adres
Rijder 3
1507 DP Zaandam
Contact personenwagens
Telefoonnummer: 075-6554425
E-mail: info@gomes.nl

Contact bestelwagens
Telefoonnummer: 075-6554410

Contact trucks

Telefoonnummer: 075-6554412


Openingstijden

Showroom personenwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08:30 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 - 17:00 uur
  • Zondag: Gesloten
Showroom bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag van 08:30 - 18:00 uur
  • Zaterdag: op afspraak
  • Zondag: Gesloten
Werkplaats / receptie personen- & bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 07:45 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 - 12:00 uur
  • Zondag: Gesloten
Werkplaats / receptie trucks
  • Maandag t/m vrijdag: 07:30 - 18:00 uur
  • Zaterdag van 07:30 - 14:00 uur
  • Zondag: Gesloten
Magazijn
  • Maandag t/m vrijdag van 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag en Zondag: Gesloten
Openingstijden Feestdagen
  • Goede Vrijdag (30 maart) - Geopend
  • Pasen (1 en 2 april) - Gesloten
  • Koningsdag (27 april) - Gesloten
  • Bevrijdingsdag (5 mei) - Geopend
  • Hemelvaartsdag (10 mei) - Gesloten
  • Pinksteren (20 en 21 mei) - Gesloten



Vestigingsmanager

 

Herman Muller

Vestigingsmanager


Tel.: 06-22942732
E-mail: herman.muller@gomes.nl

   



Verkoop personenwagens

 
Leon van Bergen
Verkoopadviseur personenwagens

Tel.: 06-46325195
E-mail: leon.van.bergen@gomes.nl

 
Anir Varma

Verkoopadviseur personenwagens


Tel.: 06-83671474
E-mail: anir.varma@gomes.nl


Serge Booms

Verkoopadviseur personenwagens


Tel.: 06-22691596

E-mail: serge.booms@gomes.nl 


Verkoop bestelwagens en trucks


Rob van der Meer

Verkoopadviseur bestelwagens


Tel.: 06-23361602
E-mail: rob.van.der.meer@gomes.nl

  

Rene Jansen 

Verkoopadviseur bestelwagens


Tel.: 06-51062051

E-mail: rene.jansen@gomes.nl

Erik Kleiboer
Sales Manager Trucks


Tel.: 06-51799126

E-mail: erik.kleiboer@gomes.nl

Werkplaatsreceptie


Maarten Vrolijk

Jr. Service Adviseur


Tel.: 075-6554427

E-mail: maarten.vrolijk@gomes.nl


Chris Odinga

Service Adviseur


Tel.: 075-6554425

E-mail: chris.odinga@gomes.nl


Sassie Somai
Service Adviseur


Tel.: 075-6554410 
E-mail: sassie.somai@gomes.nl

Steven Vloeimans

Service Adviseur


Tel.: 075-6554412

E-mail: steven.vloeimans@gomes.nl

   

Magazijn


Rene van der Hilst
Parts Manager


Tel.: 075-6554404
E-mail: rene.van.der.hilst@gomes.nl
 
Ronald Sterk 
Magazijn Medewerker


Tel.: 075-6554405
E-mail: ronald.sterk@gomes.nl

Rob Blok

Magazijn Medewerker


Tel.: 075-6554406

E-mail: rob.blok@gomes.nl