Vestiging Purmerend


Adres
Voltastraat 15
1446 VA Purmerend
Contact

Telefoonnummer: 0299-409770

E-mail: info@gomes.nl


Maak een werkplaatsafspraak

Openingstijden

Showroom - Personenwagens en bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaatsreceptie

  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 5 december - Sinterklaas - Geopend tot 16.00 uur

  • 24 december - Geopend tot 16.00 uur

  • 25 december - 1e kerstdag - Gesloten

  • 26 december - 2e kerstdag - Gesloten

  • 31 december - Oudejaarsdag - Geopend tot 16.00 uur

  • 1 januari - Gesloten


Uw contactpersonen

Verkoop Personenwagens

Frank Salem
Verkoopadviseur Personenwagens
Tel.: 06-12383103

E-mail: frank.salem@gomes.nl

Jeroen Visser

Verkoopadviseur Personenwagens
Tel.: 06-52011597

E-mail: jeroen.visser@gomes.nl   
Daniel Zeeman
Product Expert

E-mail: daniel.zeeman@gomes.nl

Verkoop Bestelwagens

Joost de Moel
Accountmanager Vans

Tel.: 06-51382361  
E-mail: joost.de.moel@gomes.nl


 


Werkplaatsreceptie

Christiaan Rood
Service Manager

Tel.: 0299-409785

E-mail: christiaan.rood@gomes.nl
Leon Rutte

Service Adviseur

Tel.: 0299-409793

E-mail: leon.rutte@gomes.nl

Mike van Wieren

Service Adviseur

Tel.: 0299-409791

E-mail: mike.van.wieren@gomes.nl


Magazijn

Jurian van Dijk
Parts manager
Tel.: 0299-409789
E-mail: jurian.van.dijk@gomes.nl
Stanley Klein
Magazijn Medewerker

Tel.: 0299-409788
E-mail: stanley.klein@gomes.nl
Rene van der Meij
Magazijn Medewerker

Tel.: 0299-409787
E-mail: rene.van.der.meij@gomes.nl



Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart