Vestiging Warmenhuizen


Adres

Bregweid 18
1749 DJ Warmenhuizen

Contact
Telefoonnummer: 0226-396565
E-mail: info@gomes.nl

Maak een werkplaatsafspraak

Openingstijden

Werkplaatsreceptie bestelwagens & trucks
  • Maandag t/m vrijdag: 07:30 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 07:30 - 14:00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten




Uw contactpersonen

Bas Willemstijn
Vestigingsmanager CSP

Tel.: 06-53143166
E-mail: bas.willemstijn@gomes.nl



 


Werkplaatsreceptie

Leo de Jong

Service Adviseur

Tel.: 020-2151031

E-mail: leo.de.jong@gomes.nl  

Wouter Verbeek
Service Adviseur bestelwagens

Tel.: 0226-396510
E-mail: wouter.verbeek@gomes.nl
Sem Dekker
Oproepkracht receptie 

E-mail: sem.dekker@gomes.nl

Magazijn

Albert-Jan Buijsman

Parts Manager

Tel.: 0226-396580

E-mail: albert-jan.buijsman@gomes.nl

Piet Segijn
Magazijn Medewerker

Tel.: 0226-396592
E-mail: pieter.segijn@gomes.nl 

Rob Blok
Magazijn Medewerker

Tel.: 0226-396584

E-mail: rob.blok@gomes.nl       

 


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart