Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Warmenhuizen


Adres

Bregweid 18
1749 DJ Warmenhuizen

Contact
Telefoonnummer: 0226-396565
E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden

Werkplaats / receptie
  • Maandag t/m vrijdag: 07:30 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 07:30 - 14:00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08:00 - 18:00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 1 januari - Nieuwjaarsdag - Gesloten

  • 19 april - Goede Vrijdag - Geopend

  • 21 & 22 april - Pasen – Gesloten (Tweede paasdag vestiging Alkmaar geopend)

  • 27 april - Koningsdag - Gesloten

  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Gesloten

  • 30 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten

  • 9 & 10 juni - Pinksteren - Gesloten



Contactpersonen

Bas Willemstijn
Vestigingsmanager CSP

Tel.: 06-53143166
E-mail: bas.willemstijn@gomes.nl

  

Verkoop

Patrick Aris
Verkoop bestelwagens                       

Tel.: 06-53852061
E-mail: patrick.aris@gomes.nl

Paul Stoop
Accountmanager Trucks
Tel.: : 06-12519055
E-mail: paul.stoop@gomes.nl
 

Werkplaatsreceptie

Leo de Jong

Service Adviseur                           

Tel.: 020-2151031

E-mail: leo.de.jong@gomes.nl  

Wouter Verbeek
Service Adviseur bestelwagens

Tel.: 0226-396510
E-mail: wouter.verbeek@gomes.nl
Sem Dekker
Oproepkracht receptie                 

E-mail: sem.dekker@gomes.nl

Magazijn

Albert-Jan Buijsman

Parts Manager

Tel.: 0226-396580

E-mail: albert-jan.buijsman@gomes.nl

Piet Segijn                                          
Magazijn Medewerker

Tel.: 0226-396592
E-mail: pieter.segijn@gomes.nl 
       

 


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart