GomesTrucks Zaandam

 

Adres

Rijder 3
1507 DP Zaandam

Contact

Tel.: 075-6554400

E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden werkplaats
Maandag t/m vrijdag: 07.30 uur - 18.00 uur

Zaterdag: 07.30 uur  - 14.00 uur
Zondag: Gesloten


Werkplaatsafspraak

 

                                                                                                                              

Openingstijden magazijn
Maandag t/m vrijdag: 08.00 uur - 18.00 uur
Zaterdag en zondag: Gesloten

Speciale openingstijden:

  • 1 januari - Nieuwjaarsdag - Gesloten
  • 19 april Goede Vrijdag - Geopend
  • 21 en 22 april - Pasen – Gesloten (Tweede paasdag vestiging Alkmaar geopend)
  • 27 april - Koningsdag - Gesloten
  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Geopend
  • 30 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten
  • 9 juni - Pinksteren - Gesloten 


Uw contactpersonen

Erik Kleiboer

Verkoopleider Trucks

Tel.: 06-51799126

E-mail: erik.kleiboer@gomes.nl

Wouter Betjes

Accountmanager Used Trucks & Trailers

Tel.: 06-22651146

E-mail: wouter.betjes@gomes.nl


Jeroen Smit
Accountmanager Trailers

Tel: 06-13913793
E-mail: jeroen.smit@gomes.nl               

Theo Slob

Accountmanager Trailers

Tel: 06-53483031

E-mail: theo.slob@gomes.nl

Mark Groot
Verkoper Fuso

Tel.: 06-53459257

E-mail: mark.groot@gomes.nl


Dennis Bosschieter
Fleetboard manager

Tel.: 06-22691866

E-mail: dennis.bosschieter@gomes.nl 
Bart Zeelenberg

Demo chauffeur

Tel.: 06-53444430

E-mail: bart.zeelenberg@gomes.nl

                                                               


Frank de Wit

Service Manager Trucks


E-mail: frank.de.wit@gomes.nl               

Erwin Dohle

Werkplaatschef


E-mail: erwin.dohle@gomes.nl  

René van der Hilst

Parts Manager

Tel.: 075-6554404

E-mail: rene.van.der.hilst@gomes.nl

 



Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart